Op zaterdag 27 juni zullen de culturele instellingen van Almere - verenigd in DOCA - de zomer in gaan met een Culturele Zomerborrel. DOCA staat voor Directie Overleg Culturele instellingen Almere. De borrel wordt ‘gehouden’ bij Restaurant Poortdok op het Almeerderstrand van 16.00 en 18.00 uur.
DOCA Zomerborrel
Deze besloten borrel is bedoeld voor de leden en relaties van DOCA en Cultuurfonds Almere en is een jaarlijks gehouden moment waarbij cultuur, onderwijs en politiek informeel samen kunnen komen.
Tijdens de Zomerborrel wordt teruggekeken naar het afgelopen seizoen en als een blik geworpen op het nieuwe seizoen 2025 - 2026. Culturele organisaties komen samen om de banden weer aan te halen en te overleggen over de plaats van de cultuur in Almere.
Cultuurfestival
Almere Speelt begint op zaterdag 28 juni en juist op dit terrein is vrijdagmiddag de zomerborrel van DOCA. De partners die samenwerken binnen DOCA hebben het festival georganiseerd, wat dit jaar de tweede editie zal beleven.
Het culturele aanbod van Almere kan een podium krijgen binnen Almere Speelt, waarvoor de toegang gratis is. DOCA - net als Cultuurfonds - rekent op een werkzame borrel en een fantastisch festival op zaterdag.
(Bronnen: 1Almere, Almere Deze Week)